İnsan Kaynakları Politikamız

“Uzmanlığı, yetkinliği, performansı ve motivasyonu yüksek çalışanlar ile bulunduğu sektörlerinde öncü olmak ve fark yaratmak.”

Ulaşmak istediğimiz temel hedef budur!

İnsan Kaynakları politikamızın iki önemli amacı bulunmaktadır;

1. İş arkadaşlarımızı fert olarak sorumluluk üstlenmek, insiyatif kullanmak ve bu şekilde işlerine ve işlerinin sonuçlarına sahip çıkmak için motive etmek.

2. Çalışanlarımızı fert olarak geliştirirken, beraberinde ekip çalışmasına teşvik ederek iş hedeflerinde daha başarılı olmasını sağlamak.

Bu şekilde hedeflere ve insan kaynağına daha iyi fokuslanıp, çalışanların katma değerlerinin işin başarısındaki rolünü ön plana çıkarabileceğimize inanıyoruz.

CTS Metal olarak gayemiz; Türk ekonomisine katkı yapmayı artırarak sürdüren, paydaşlarının beklentilerini karşılayan, çalışana değer veren, değişime açık, bölgesinde lider, global bir sanayii şirketi olarak kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini, yatırımlarını, projelerini sürekli geliştiren, çalışanlarının üreticiliğinden güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

Başvuru Formu