Hakkımızda

Başlangıçta otomotiv ve tarım makinaları ana sanayinin ihtiyaçlarını karşılayacak orijinal yedek parçaları imal etmek üzere kurulmuş olan firmamız kuruluşundan CTS METAL San.ve Dış Tic. Ltd Şti. olarak yoluna devam ettiği günümüze dek ülkemizin seçkin firmaları ile çalışmış, tercih edilen güvenilir bir firma olma özelliğini arttırarak devam etmiştir.

TÜBİTAK ve TTGV ’den aldığı AR-GE desteğiyle yaptığı proje ile (ülkemize daha önce ithal yoluyla gelen) “ÇİNKO METALİZE TELİ”n üretimini gerçekleştirmiş olan firmamız, Aygaz, Evas gibi sektöründe lider firmaların tüketimini yerli ürüne çevirmiştir.

Korozyona karşı çok ciddi bir koruma sağlayan metalize yönteminin hammaddesi olan çinko teli dünya standartlarındaki üretim, ölçü ve paketlemesi ile “ZINCOVER” markasıyla kullanıcıya sunan CTS Metal,ihracatını da arttırarak devam etmektedir.

Sektöründe Türkiye’nin önemli ürünlerinden biri haline gelen “ZINCOVER”, CTS Metal San.ve Dış Tic. Ltd ‘in tescilli markasıdır.

ZİNCOVER dışında CTS Oto Yedek Parça imalatı da yapan ve ISO 9001 belgesi sahibi olan firmamızın öncelikli amacı müşterilerinin ihtiyacını en kısa sürede ve en doğru biçimde karşılayarak sektördeki üstünlüğünü arttırarak devam ettirmektir..

CTS Metal, 2016 yılından itibaren Metafor Yatırım Grubu iştiraki olarak faaliyetine devam etmektedir.

 

Tuzla Vergi Dairesi VD No: 2150224136 / Ticari Sicil No: 603344

Referanslar